Lietuvos gimtadienį atšventėme

Vasario 16Ilgasis Nepriklausomybės šventės savaitgalis karšuviečiams buvo ne mažiau aktyvus nei eilinis varžybų sezono savaitgalis. Viskas prasidėjo šeštadienio ryte visuotiniu-ataskaitiniu klubo narių susirinkimu. Jame buvo priimti svarbiausi klausimai įtakosiantys ateinantį sezoną ir tolimesnius veiklos laikotarpius. Po susirinkimo, saulutei jau judant link horizonto išbėgome pažiūrėti kaip pasikeitęs Kalnėnų žemėlapis. Gaila, tačiau geltonuojantis žemėlapis – ne pati geriausia spalva tūlui orientacininkui.

Sekmadienis nors ir šventa diena, tačiau ji taip pat buvo gana aktyvi. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro baseinas puikiai atgaivino ir paįvairino treniruotes.

Laisvąjį pirmadienį karšuviečiai pradėjo anksti ryte, kai susiruošė dalyvauti žaidime “Pasivaikščiok Vasario 16-osios keliu”. Orientacininkams nesunku buvo rasti visame mieste išdėstytas užduočių vietas. Taip pat nesunkiai atlikome ir įvairias užduotis, tiek istorines, logines, kūrybines ir sportines, nes komanda kurią surinkome buvo įvairialypė. Kiek pailsėjus iš miesto centrinės aikštės išbėgo tradicinio sveikatingumo bėgimo dalyviai. Jau beveik nebestebina tai, jog dauguma karšuviečių dalyvavusių šiame bėgime iškovojo prizines vietas ar tapo grupių nugalėtojais. Sveikinimai visiems!

Taip mes atšventėme Lietuvos valstybės gimtadienį. Kaip visada – aktyviai ir nuotaikingai.

Parengė: Daivaras