Lietuvos čempionatai vidutinėje trasoje ir estafetėse

Birželio 8-9 dienomis, Šiluvos šile, vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatai vidutinėje trasoje ir estafetėse. Nauja vietovė orientavimosi žemėlapyje. Šiaulių klubas “Sakas” puikiai padirbėjo organizuodamas šias varžybas. Vietovė puikiai atitiko šių čempionatų reikalavimus. Trasos suplanuotos techniškos, ko pasekoj daugelis darė klaidas kelio pasirinkime į kontrolinį punktą, arba pasimesdavo ieškodami pačio punkto. Šiose varžybose klubui atstovavo 13 sportininkų įvairiose amžiaus grupėse. Vidutinės trasos varžybose geriausiai sekėsi Audriui Tirlikui, kuris V40 amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą iš 27 dalyvavusių sportininkų. Stipriausioje elito moterų grupėje startavo Monika Gotcaitytė ir užėmė 14 vietą. Iš jaunųjų sportininkų geriausiai sekėsi Aistei Mockaitytei, kuri M14 amžiaus grupėje liko šeštoje vietoje. Į stipriausiųjų dešimtukus taip pat pateko Sigita Liachovičiūtė – 10 vieta M18 grupėje, Rūta Tirlikienė – 6 vieta M35 grupėje ir Giedrius Jokūbaitis – 9 vieta V21A grupėje.

Estafetėse klubą stipriausioje vyrų elito grupėje atstovavo trys klubo sportininkai: Giedrius Jokūbaitis – pirmas etapas, Audrius Tirlikas – antras etapas ir Daivaras Genys- trečias etapas. Iš 24-ių užsiregistravusių komandų, klubo komanda užėmė 16-tąją vietą. Geriausiai sekėsi mergaitėms M14 grupėje, startavusioms už Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrą. Gintarė Stankutė, Gabrielė Gvazdauskaitė ir Aistė Mockaitytė tapo vicečempionėmis ir pasipuošė sidabro medaliais, su kuom jas ir sveikiname!!!